This is alternative content.

Sprzedaż!    Montaż!               Pomiar gratis!

W swojej ofercie posiadamy bogatą gamę wykładzin podłogowych dostępnych w ofercie na zamówienie w terminach od 3 dni do  3 tygodni. Polecamy wykładziny dywanowe i elastyczne, wykładziny w rolkach o różnej szerokości i w kaflach, wykładziny do mieszkań, domów, biur i instytucji.

Wykładziny dywanowe

Wykładziny dywanowe stanowią doskonałe połączenie wzornictwa i kolorystyki z funkcjonalnością co w rezultacie zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Wysoka wytrzymałość, odporność na zabrudzenia, łatwość pielęgnacji, skuteczne tłumienie hałasu, możliwość układania  na podkładach zwiększających komfort chodzenia, to te cechy powodują, że wykładziny dywanowe mają szerokie zastosowanie w naszych domach i instytucjach.

Wykładziny dywanowe
kliknij w zdjęcie aby powiększyć

Przy zakupie z montażem 12% taniej

Sprawdź naszą ofertę, zobacz katalogi:

KuponPartner Kontrakt Partner Tarkett GerFlor


Wykładziny Elastyczne

Wykładziny elastyczne to produkt posiadający wszystkie cechy wykładzin dywanowych, dodatkowo o doskonałych parametrach higienicznych i antyalergicznych. Łatwość pielęgnacji i utrzymania czystości predysponuje je do wykorzystania w łazienkach, kuchniach i w przedpokojach, w salach szpitalnych i klasach szkolnych, na korytarzach i schodach. Bogata kolorystyka i wybór wzorów umożliwi uzyskanie niepowtarzalnego klimatu pomieszczeń.

Wykładziny elastyczne
kliknij w zdjęcie aby powiększyć

Przy zakupie z montażem 12% taniej

Sprawdź naszą ofertę, zobacz katalogi:

Kontrakt Pratner Kontrakt Partner Tarkett GerFlor

 

 

Strona Główna | O Nas | Wykładziny | Tapety | Asortyment | Realizacje | Kontakt